Cenk Çiçek
X
Sarı Frezya Buketi-Turuncu Sarım


Sarı Frezya Buketi-Turuncu Sarım

Ürün Detayları

Taze Beyaz frezyalar. Hoş kokusu ile baharın habercisi olan bu çiçekler güzel bir hediye, hoş bir armağan.Standar Boy Olup 2 demet Frezya İle Hazırlanmıştır...

Ürün Kodu: 157

Not: Mevsim dolayısıyla kullanılan çiçekler, renkler, alt materyaller, malzemeler de farklılık gösterebilir. Fakat boyutu ve çiçek kalitesi fiyat ile aynı orantıda olur.

Sarı Frezya Buketi-Turuncu Sarım


249
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 293,82 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Sarı Frezya Buketi-Turuncu Sarım


2 x 146,91 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 97,94 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 51,42 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 35,26 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 27,42 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

cenkcicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Şehri (Buyer's City)*
Alıcının Semti (Buyer's District)*