Cenk Çiçek
X
 Öğretmenler Gününe Özel Canım Öğretmenim Saksıda Atatürk Çiçeği-Ponse


Öğretmenler Gününe Özel Canım Öğretmenim Saksıda Atatürk Çiçeği-Ponse

Ürün Detayları

Canım Öğretmenim ' el yapımı saksımızla sizleri ve çok değerli öğretmenlerimizi bu özel günde çok mutlu edeceğiz. Özel Canım Öğretmenim Saksıda Atatürk Çiçeği - Ponsetya hakkında bilmeniz gerekenler: Aydınlık ve havadar ortamları sever.

Ürün Kodu: 105

Öğretmenler Gününe Özel Canım Öğretmenim Saksıda Atatürk Çiçeği-Ponse


149
,00 ₺
+KDV
KDV Dahil: 175,82 ₺
X

İndirimli Bölgeler: Öğretmenler Gününe Özel Canım Öğretmenim Saksıda Atatürk Çiçeği-Ponse


2 x 87,91 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 58,61 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 30,77 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 21,10 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 16,41 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

cenkcicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Şehri
Alıcının Semti